Close
Sort by
Display
per page

Convertisseur de support Gigabit Ethernet monomode
507349

10/100/1000Base-T vers 1000Base-LX (SC) monomode, 20 km (12,4 mi)

Convertisseur de support Gigabit Ethernet WDM bidirectionnel monomode
545075

10/100/1000Base-TX vers 1000Base-LX (SC) monomode, 20 km (12,4 mi), WDM (RX1310/TX1550)

Convertisseur de support Gigabit Ethernet WDM bidirectionnel monomode
545068

10/100/1000Base-TX vers 1000Base-LX (SC) monomode, 20 km (12,4 mi), WDM (RX1550/TX1310)

Convertisseur de support Fast Ethernet WDM bidirectionnel
510547

10/100Base-TX vers 100Base-FX (SC) monomode, 20 km (12,4 mi.), WDM (RX1550/TX1310)

Convertisseur de support Fast Ethernet WDM bidirectionnel
510530

10/100Base-TX vers 100Base-FX (SC) monomode, 20 km (12,4 mi.), WDM (RX1310/TX1550)

Convertisseur de support Fast Ethernet monomode
507332

10/100Base-TX vers 100Base-FX (SC) monomode, 20 km (12,4 mi)
Mode Clear
Single-Mode

Find a Dealer

Select one: